@disappointed хъхъ окей аз четох за разни захвати и тн. беше и голям зор докато си избера ракета, но ще видим. иначе аз и на екран не съм го гледал много...
@Millita сега остана да кажеш и какво е "реална" цена за телефон.И да ни обясниш защо има фотоапарати Скина за 20 лв и разни чудовища на Canon/Nikon с 0000 нули
@sown 10x и мен ме дразни яко... защо несе намери някой да го убие най накрая. Е дано като му почне пубертета и почне да грачи да го Kick-нат най накрая