Търсене на постове: разни

mudisoft
@disappointed хъхъ окей :) аз четох за разни захвати и тн. беше и голям зор докато си избера ракета, но ще видим. иначе аз и на екран не съм го гледал много...
Millita
Millita
пхахах този ФБ ще ме побърка xD то тъпо тъпо ама чак пък толковаа. жалки сте беее xDD такива тъпотии за статус само за да дразниш някой хаха
Peter Nikolow
bgdn
@Millita сега остана да кажеш и какво е "реална" цена за телефон.И да ни обясниш защо има фотоапарати Скина за 20 лв и разни чудовища на Canon/Nikon с 0000 нули
В. Сотиров
sown
Този Сони Ериксон ще го хвърля вече! Супер много почна да ме дразни.
Стефан Василев
airodinamic
@sown 10x и мен ме дразни яко... защо несе намери някой да го убие най накрая. Е дано като му почне пубертета и почне да грачи да го Kick-нат най накрая :D
Светослав Стоянов
svetoslav
Чудя се до сега защо съм се мъчел с разни броячи, като си има google analytics (може би защото стария му дизайн не ме кефеше) :D
BE PREPARED!
coolpuppy
Добро утро :) Днес съм се зачудила в/у нещо. Гледам в D.Art си пишат разни работи за притежанието на техните творения...
Аспарух К.
acnapyx
Празникът на градските мюсюлмани: Ърбан Байрам.
Иван Савков
sandprince
@randex може да направим така - даваш ми скайпа и и почвам да я нареждам задето те дразни :D
Стилян
MvPvg
@gogata2427 Какво и е на билата? Мен ме дразни само едно нещо там - имат добавки само на Нутрим :D
Георги Цветанов
t0m3kk
e изключително раздразнителен индивид тези дни.. по-добре не го занимавайте с глупости...
Snoopy
blacksnoopy
@antubis не, ама ме дразни така да цъка, изнелвя ме много, не мога си върша нещата
melkor
melkor
Честит празник колеги! :D
Иван Савков
sandprince
Недоспал съм и съм раздразнителен...внимавайте!
LiliyaDianova
небеса, колко ме дразни тая рекламаааа :D а в началото ме забавляваше... @bgdn
Страница: 75 76 77 78 79

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата