Търсене на постове: разни

Иван Савков
sandprince
Само аз ли смятам, че да вървиш по улиците и от телефона ти да се носат разни музики е висша форма на селяния ???
шУс!
notexist
@t0m3kk ко речи? аз злобея щото бившия ми е от манчестър и много се дразни като падат. :Д кога съм твърдяла нещо друго? :Д
1270652752546517.jpg arogantni
Ако имате дар слово и нещо около вас ви дразни, кефи или просто ви е направило впечатление, можете да изразите мнение във формата на статия и да я изпратите
http://arogantni.com/tribuna-za-izyava
Йордан Яламов
Yalamov
@gogata2427 и при мен така се случи последно... и лошото е, че все по- често се случва да не съм концентриран върху тренировката, а върху разни глупости...
DobriniteNews
1270630593433349.png DobriniteNews
Много дни веселие – събрани в едно на Празника на община Струмяни
http://dobrinite-news.com/?p=17313
DobriniteNews
1270629603171581.jpg DobriniteNews
Лекарите протестират на своя празник
http://dobrinite-news.com/?p=17308
Алекс
alex95
Мишката почва да ми прави номера. Оставя я на едно място и почне да хвърчи по екрана... дразни ме/ A4 Glaser
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Чудя се утре дали да не отида на практика да си отработвам. Какво като е международния ни празник, все пак имам още 1 отсъстивие да си оправям :)
Our
Ourz
"...php и разни други проблеми" @method-x.net (rock) :D
Георги Динков
gogata2427
Може ли да кажа нещо? - Много ме дразни българинът когато е зле,че гледа човека до него да е по-зле! - Благодаря!
Йордан Яламов
Yalamov
@Gothika47 подарили са ти ги празни... :(
Георги Динков
gogata2427
Мамка му!Има ли начин с някъв скрипт да изрежа "we"-тата от хората ми в скайп??Много ме дразни,все едно трябва да се чувства застрашен,така ми пишат..
Иван Савков
sandprince
PR ъпдейт имало по празниците, разбрах, ама при мен си е 3 пак, не е мръднал..
Иван Савков
sandprince
@Yalamov тук съм съгласен :D обичам разни светещи нещица - лампички, светлинки и т.н. :D
шУс!
notexist
някво ми е едно такова... всички празници са изкомерсиализирани вече. убиват духа ни. и всичкото това сравнение .. "ае се чукаме" навсякъде. светотатство!
Страница: 85 86 87 88 89

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата