sandprince
Само аз ли смятам, че да вървиш по улиците и от телефона ти да се носат разни музики е висша форма на селяния ???
arogantni
Ако имате дар слово и нещо около вас ви дразни, кефи или просто ви е направило впечатление, можете да изразите мнение във формата на статия и да я изпратите
http://arogantni.com/tribuna-za-izyava
DobriniteNews
Много дни веселие – събрани в едно на Празника на община Струмяни
http://dobrinite-news.com/?p=17313
alex95
Мишката почва да ми прави номера. Оставя я на едно място и почне да хвърчи по екрана... дразни ме/ A4 Glaser
gogata2427
Може ли да кажа нещо? - Много ме дразни българинът когато е зле,че гледа човека до него да е по-зле! - Благодаря!
gogata2427
Мамка му!Има ли начин с някъв скрипт да изрежа "we"-тата от хората ми в скайп??Много ме дразни,все едно трябва да се чувства застрашен,така ми пишат..
sandprince
PR ъпдейт имало по празниците, разбрах, ама при мен си е 3 пак, не е мръднал..
notexist
някво ми е едно такова... всички празници са изкомерсиализирани вече. убиват духа ни. и всичкото това сравнение .. "ае се чукаме" навсякъде. светотатство!