@Gothika47 Там са тооолкова еднообразни коментарите, че...не ми се мисли Ами като имаш впредвид, че средната възраст на юзърите е...около 12 да речем!?
@disappointed Честит рожден деееен! За хубавия празник ти подарявам един хууубав залез (много се надявам да ти хареса, ако не, ще намеря нещо по-добро! ^^)