Търсене на постове: разни

hurmaqny
Жалка съм с моите среднощни монолози. Празни. Не че по принцип не съм. Айде.
Георги Динков
gogata2427
Христос Воскресе! - Войстина Воскресе! :P Честит празник! Едва си донесох свещичката до нас,на няколко пъти гасна,то вятър-вятър..
invisible101
Христос Воскресе! Весели и вкусни празници на всички :) :) :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince ПДТ. Празнична дизайнерска треска. За сега единственото лечение е да циклиш в една точка.
Ally
alish
а пък извинете, може ли да изпразните въздуха от чашката ми?
Петър Петров
petersvp
@GeorgeSG Ох, мен ма ме дразни! :D за дизайна на оня лиснк говоря
Иван Савков
sandprince
празник или не, и днеска бачкам - индекса е готов, пратих на клиента за мнение, остава да го одобри...
Николай
skypecheck
Весели празници на всички :)
LiliyaDianova
@Gothika47 Там са тооолкова еднообразни коментарите, че...не ми се мисли :D Ами като имаш впредвид, че средната възраст на юзърите е...около 12 да речем!? :D
Николай Цончев
720N43V
прибрах се в София за празниците :)
Danny
Breezy
Ох само в виртуалното пространство из разни групи сме добри и силни...с какво помагаме дефакто ?
1270070286162833.jpg LiliyaDianova
@disappointed Честит рожден деееен! :) За хубавия празник ти подарявам един хууубав залез (много се надявам да ти хареса, ако не, ще намеря нещо по-добро! ^^)
Веселин
blendaz
@sandprince теб ти е мн кеф да дразниш по-малки, а?
Иван Савков
sandprince
@Mality аха, щот обичам да ги дразня. има си начин по който хем да я дразниш, хем да я затапиш
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Qм китайско, пия уиски и пускам разни теми по разни форуми :D
Страница: 86 87 88 89 90

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата