Търсене на постове: разни

Еми Окснитси
dandelion
Честит празник!
Tanya
tadimpld
Честит национален празник на всички
шУс!
notexist
@viktorkoichew миии.. аз познавам разни хора.. ти прати парите :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Честит национален празник :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@aviatrix човек правя си 1 малка системка за мен, правя на разни аверчета разни неща и от 2 дни правя 1 скрипт на 1 от web-tourist, за да му помогна на пича
Георги Цветанов
t0m3kk
Вече ми се повръща от php, официално заявявам, че на 3-ти март няма да барна повече php код! Национален празник е и ще бича айляче ;]
Анелия
Anellya
Честит празник на всички българи!!!
шУс!
notexist
буф! пльок и разни такива.
mudisoft
в портал имало нови неща. постижение, което се прави като разгадаеш някви кодови съобщения от разни радиа. achievement-a го имам, но радиа не виждам :(
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Слушам музика и пиша разни работи ...
Георги Цветанов
t0m3kk
Ма така като си погледна бюрото... не е кат' да няма 9 празни кутии от цигари + тая дет' си купих ся, а пък и опаковките от вафли и кроасани не са малко :D
Алекс
alex95
@LiliyaDianova мен точно Любен Дилов син ме дразни :D @shimamoto
неделчо
delport
Не допускайте проникването на заразни болести по животните в Европейския съюз! http://www.delport-bg.com/page.php?135
fransk Cognac
viktorkoichew
@coolpuppy еми налага се заради хората около мен понякога. Празниците съкс!!
В. Сотиров
sown
@disappointed е не се дразни много.. като гледам на каде отиват нещата може и да остана с пръст в уста :| (за жалост..)
Страница: 92 93 94 95 96

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата