Търсене на постове: разни

Мартин Маринов
podmatrix
Батериите Duracel вече си имат и конкуренция. :D Същия дизайн, но със име Duracell и с текст от разни йероглифи (rock)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@sandprince е па има и други изпълнители па не плагиатстват като стораро. Изгледах два клипа и ме издразни...
Denis Zhekov
Snooby
iTunes Bulgaria вече е реалност. Празник за всички Mac-исти! ^^ *party*
В. Сотиров
sown
@t0m3kk @sandprince на мен лично ми хареса филма (: подразних се само накрая когато аудиото стана руско /но не е болка за умиране/ ..добре измислен и уникален.
1266491840790803.jpg ameli
Мисля, че е крайно време да си платя сметките за да имам нет, телефон и разни др екстри от модИерния свят :P
patblansh
@Bozhidar защо ме дразниш
http://patblansh.files.wordpress.com/2009/11/angry-kids-main_full.jpg
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@notexist, нарочно ли го казваш да ме дразниш или наистина го казваш ? o.o'
Алекс
alex95
@Forsi кои бутони? Ти с widget темата ли си :) Мен ме дразни че човечетата са пикселизирани някак, с тема на pizero. Контактите може да са картинки
Алекс
alex95
@Forsi че на мен са негледаеми в скайфайъра, а и ме дразни с неговия сървър, ни бтв мога да гледам ни schoolwifi да ползвам
шУс!
notexist
чашата на половина празни или пълна е? .... на половин изпита! трябва да се долее..
Niks
Запази ли сме места в близката кръчма за мача тази вечер. :) Ще викаме за Лион, колкото и не приятни да са ми. :) Трябва да дразним Реал феновете все пак! :)
Анелия
Anellya
@Drake Може пък да е някоя супер умна и да има какво да каже, а не само да говори празни приказки. Никога не се знае!
Какво мислиш?
1266328858220937.jpg kakvomislish
@kakvomislish за празника Трифон Зарезан? Имаш ли любов към алкохола?
http://kakvomislish.com/za-praznika-trifon-zarezan.htm
patblansh
@notexist от 5 празника вчера, ако ти кажа, че нито 1 не съм отразила ще ми повярваш ли...и ми беше толкова добре!
mudisoft
деа и празника... защо и днес се напраих така
Страница: 94 95 96 97 98

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата