nzhul
Имаме си времева рамка за пускането на Diablo 3 Бета - Q3 на 2011-та. Което ще рече - от 1 Юли до 30 Септември.
http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27808130648&pageNo=1&sid...00#9
CECOOO
После са я били с камъни.. но светът и благодари за смелостта и !
kozmeti4no
От векове човечеството се обезкосмява. Някои заради религия, други заради социална култура, хигиена или сексуалност... Могат да се намерят многожество причини ч
http://kola-maska.blogspot.com/2011/02/blog-post_9171.html
RadialEx
оф, до сега бях "статуя" в хора на малките и слушах 2 часа как Дядо Коледа говори за християнската религия o_O
sandprince
@n3mo теб ще те анатемосам и няма да имаш право да проповядваш моята религия
apostoloff
Най- мащабните мошеничества на отминалите хилядолетия: религията, застрахователното дело, фармакологията и комунизмът.
http://www.Otslabni.net