sandprince
Ей за тва мразя религията и вярата в бог...фанатици с фанатиците им...
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2699531
axel
Кво по дяволите е значението на думата "базис"? "Според сунитите Петте стълба на исляма са петте най-важни базисни принципа на религията..." Някой знае ли?
apostoloff
Религията е най- добре организираното мошеничество в човешката история. www.SuperAstro.net/blog
Yalamov
Хип- хопа за някой е просто редене на рими, за мен е религия със слова неповторими! Нашата библия се пише в момента, всеки от нас е на хопа продуцента.
Sham
Това, че съм със сирийски произход, че съм с друга религия и друга култура, прави ли ме по-малко човек,момче и приятел? Не мисля...защо тогава има настроение?
JaG_
Чистачката дойде в офиса. Лекция по религия... Дано бог реши да направи архитектурата на базата данни на новия проект, който подхващаме.