t0m3kk
Така като слушам руски парчета и така ми се иска да пусна Сектор Газа - Туман, че не е истина... Само да свърши парчето и го пускам :]
savvy
Поради натрапчивия руски спам който получавам ежедневно бях принуден да спра коментарите без регистрация.
Rx-Ende
Моите руски приятели, спамерите отново са се завърнали в скромното ми блогче. х)
rups
Нещо много взе да ми харесва руския език, жалко че не го научих на времето
bgdn
Доживях да видя немски работници да стачкуват, защото искат американски собственици да продадат фирмата им на руски холдинг!
t0m3kk
Гадно е когато гледаш как Руски отбор води любимия ти отбор... Отбор от най-богатото първенство, води на отбор от най-доброто първенство... Дано обърнат
mitternacht
Руския го понасям само поднесен като песен на Тату.От всякакъв друг ми се драйфа.А го уча!