Търсене на постове: руски

Георги Цветанов
t0m3kk
Така като слушам руски парчета и така ми се иска да пусна Сектор Газа - Туман, че не е истина... Само да свърши парчето и го пускам :]
Георги Цветанов
t0m3kk
Но и руският рап си го бива определено... колкото и рядко да има добри руски парчета, все пак трябва да се радваме, че ги има :)
Mr.Savvy
savvy
Поради натрапчивия руски спам който получавам ежедневно бях принуден да спра коментарите без регистрация.
Георги Цветанов
t0m3kk
@harryniki старо, но е добро :) кат' за руски рап дори много добро :)
Теодор Георгиев
tedo92
@Rx-Ende и аз получавам руски спам за някакви порно сайтове ^^
Стефан Митев
Rx-Ende
Моите руски приятели, спамерите отново са се завърнали в скромното ми блогче. х)
rups
@Angelo аз на руски я намерих, ама не е толкова яко като на български, защото на кучето не му казват Рошко
rups
Нещо много взе да ми харесва руския език, жалко че не го научих на времето
Peter Nikolow
bgdn
Доживях да видя немски работници да стачкуват, защото искат американски собственици да продадат фирмата им на руски холдинг!
Георги Цветанов
t0m3kk
@dimitroff сайта ще има успех ако направиш и преводи на руски и английски :D тогава ще видиш всички пиянски нации к'фо правят :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Гадно е когато гледаш как Руски отбор води любимия ти отбор... Отбор от най-богатото първенство, води на отбор от най-доброто първенство... Дано обърнат
-=*****=-
mitternacht
Руския го понасям само поднесен като песен на Тату.От всякакъв друг ми се драйфа.А го уча!
Ally
alish
@Rx-Ende не знам.аз дори не говоря руски xD обаче обаче... влюбих се. тея дни не съм спряла да слушам песни на Земфира O.o
Стефан Митев
Rx-Ende
@alish Ех този руски.. :) Что случилось?
Иван Савков
sandprince
@Yalamov ама кво искаш, рускиня, за тях е нормално
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата