Подложен съм на бомбардировка от руски ботове. За сега нищо не е минало, но леко ми писва да почиствам мненията чакащи модерация. Ще си преправям VIVA_LA_Cyrili
@unleashed дали некой ще пусне sopcast на таз телевизия? Как може боклуците от Булсатком да купят правата, просто ще падна... Ако не, ще дебя руски телевизии...
@Ourz Ееее , няма да съжаляваш за психологията! Повярвай ми аз също имах мерак за мед. биология, но и руския ми беше мерак, така чееееее не трябва да съжаляваш!