eyankulov
Днес отделих за Руски език малко повече от 5ч. Радвам се, че най- накрая успях да си седна на гъза.
Hamaelleon
някой знае ли немски? или нещо различно от английски, холандски, испански, италиански, руски, словенски, турси, френски и иврит?
lyust
Всеки ден трия по 5-6 руски спама от блога с, а уж имам защита.
leonartis
"Приключенията на Альонушка и Ерьома". Първата руска пълнометражна 3D анимация. Руският отговор на "Ice age"? С повече музика. Засега видях само трейлъра.
joronedelchev
Почвам да гледам My Own Worst Enemy - най-обещаващия нов сериал, за който получих даже препоръка по и-мейла. Още в началото Слейтър гръмна една хубава рускиня..
Emyto
Баси простотията. Китайски спам на руски език.
stylius
@cruzz16 Каква е разликата с руските спамъри. Руските баш си спамят, френските какво правят?