Emyto
Супер! Последната версия на VIVA LA Cyrilica-та за SK2 си върши перфиктно работата. Остава да сложа "подминаването" на руския и украинския спам в конфигурацията
podmatrix
Защо, по дяволите, в блога ми преобладават тъпите гадни руски спамове за коментари и не ги лови Akismet-та
Qlamoff
На ден получавам поне по 50 коментара от някакъв руски бот.. Бе да му еба майката в устата!!!
leonartis
Не знам - българските телевизионери не гледат ли други телевизии, освен запис на собствените си изяви? Примерно чужди телевизии? Турските да видят, руските....
NetCutter
Сложих Challenge плъгин в два от блоговете, които поддържам. Дано поне това спре руските гадинки.
GeorgeSG
@n3mo, iPhone е pda. Това, че не можеш да му сложиш Debian не го прави Media Player с WiFi. А може би nokia-та има клавиатури - китайски, японски, френски,руски