Търсене на постове: самота

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Joshua1985 Хах :) забавно :) а на мен нещо ми е мн ниско кръвното :) до сега бях с приятеля ми :) и сега ще се порадвам на самотата :) и ще поцъкам цс :)
Ина
inana
Защо има толкова самотни хора?Живеем с партньори, но само се разминаваме помежду си.Лошото е че никой нищо неправи за да се спаси от душевната самота и защо ли?
Михаил
mihail
@rhea Не се тормози де. Използвай самотата като нещо необходимо - /сам със себе си/ аз поне имам нужда понякога от това ;-)
Mariyan
За пръв път да се почувствам самотен и нещастен. Нещастието съм му свикнал, но самотата ми е някакво ново и много странно чувство.. :/
Ruslan Trad
Sham
Размишлявам за нещата и от живота и самотата ,поздрав - Faith Hill - There You'll Be
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата