Търсене на постове: сериал

В. Сотиров
sown
@stankoff жестоко сериалче и аз го следя! :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@podmatrix и аз онзи ден свалих и 5-те сезона на анимацията ;] само да си догледам сериала и я почвам... помня едно време колко й с кефех :D
шУс!
notexist
омръзна ми тоя сериал. уф. какво да правя?!
Юлиян
yuliyan
@Method-X, нещо спрях да го следя за сега сериала, но не мисля, че може да се напасне Принца на Персия да влезе като управител на асеноградския мол или... ддз
шУс!
notexist
а половината психо истории в тоя филм ги има като свръх сили в сериала Герои :o
LiliyaDianova
моя грешк - исках да кажа "сериал" :D иначе се надявам поне до края на годината да съм го изгледала ^^ @notexist
Георги Цветанов
1288812246894346.jpg t0m3kk
Няма просто такова начало на епизод от сериал... (Sons of Anarchy S01 E02)
Георги Цветанов
1288800412928932.jpg t0m3kk
Преди няколко дни си свалих Sons of Anarchy да гледам... преди малко изгледах S01E01 и явно това ще е следващият сериал, който ще изгледам :)
Михаил
SHARKPENT
Започвам да следя още един сериал - "The Walking Dead" :)
Lioness
lioness
Турските сериали - отричани, но гледани…Защо? Избрана статия http://bit.ly/bRxboA (via @svejo)
semprom
хаха. LastFM ми пусна песничката от сериала Chuck ^^
Георги Цветанов
1286717854145567.jpg t0m3kk
тъй като вчера почнах първи, а днес го изгледах сега почвам 2-ри сезон на най-якият сериал, който съм гледал.... ever !
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@t0m3kk сега чакам новия сезон , малко драма има в сериала но като цяло сериала кърти!
Георги Цветанов
t0m3kk
@aviatrix по принцип не гледам сериали, ама тоя направо разцепва... :D
Явор
yacobaco
Entourage се оказа много читаво сериалче.
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата