Търсене на постове: сериал

Съни
FromTheInside
Да чета книга или да продължа със сериала ...това е въпросът :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@ReXTaN тая година излезнаха 2 части... като 2 часов сериал е :D
Millita
Millita
изкушавам се да си сваля някое сериалче .. ама май е малко късничко :Д
-=*****=-
mitternacht
Де го чукаш, де се пука.Мислех да намеря Лабораторията на Декстър, пиша Декстър, излиза ми едноименен сериал.Сега ще се гледа за убийци :) Кеф :)
Peter Nikolow
bgdn
@nveselinov става и без сериали... споко. Всъщност Coda/Transmit бъндъла излизаше около $100 което си е нищо...
Стоян Николов
amigo
Ебати телевизиите цялден турски сериали вървят .....
шУс!
notexist
@Matrixa точно тоя сериал гледам :D вече съм на пети сезон... а споменаването на италия още във втория ти пост към мен те праща на много горна позиция :D
Мартин Маринов
podmatrix
Дайте преложение за някакъв sci-fi сериал :D
fdkf
flox
Навсякъде само турски сериали, писна ми :)
Our
Ourz
Жената заспа, ще взема да гледам малко сериалче докато заспя ;) Лека и доходна
-=*****=-
mitternacht
@dimitroff Иначе и аз предпочитам качествено направени филми, отколкото разтеглени сериали :)
Тео
dimitroff
@mitternacht Мързел... :D А и попринцип не мога да си концентрирам вниманието на нещо за дълго, т.е. бързо ще сменя сериала
-=*****=-
mitternacht
@dimitroff И много оплетен ;) Всички серии ли си гледал на сериала?
Тео
1281995185692563.jpg dimitroff
Harper's Island - Ако има сериал заради когото да стоя като идиот от 17:00 до 23:00 пред монитора, това ще е той :D
PROweb
proweb
Най-обичам сериала да ми е HD xD
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата