antubis
Well .. the Lost guys did it again! Последния епизод ми върна надеждата в сериала.
podmatrix
Изгледах новия епизод на SG: Universe, но имам чувството, че много силно съм загубил интерес към сериала, което си е напълно нормално след 4 месеца чакане...
t0m3kk
мдааа и така като се замисля няма кой филм да гледам... всичко на харда е изгледано освен сериалите... и кат' се сетя, че и половината замунда съм изгледал...
semprom
@randex как се казва сериала? :x