Търсене на постове: сериал

Маруш "Луци" Денчев
antubis
Well .. the Lost guys did it again! Последния епизод ми върна надеждата в сериала.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Дали да си доизгледам сериала или да лягам. И двете неща ми се правят, но кое ли ще победи :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Semra Нещо ми е жал за тоя от новия сериал. :)
LiliyaDianova
@hurmaqny на "Листопад" ли искаш да кажеш?!? сериала? :D
Мартин Маринов
podmatrix
Изгледах новия епизод на SG: Universe, но имам чувството, че много силно съм загубил интерес към сериала, което си е напълно нормално след 4 месеца чакане...
Axel
axel
@LiliyaDianova Ясно. Довечера ще чета Кинг. Мразя да чета по няколко книги на веднъж ама това колело на времето ме убива... Е кво. бабите как гледат мн сериали
Иво Станков
stankoff
Timbaland играе в епизод от сериала FlashForward :D
semprom
@antubis не свърши ли този сериал бе ?! боже господи ... помня този сериал от както помня себе си xD :X
Георги Цветанов
t0m3kk
мдааа и така като се замисля няма кой филм да гледам... всичко на харда е изгледано освен сериалите... и кат' се сетя, че и половината замунда съм изгледал...
semprom
@Semra тц не се сещам .. а уж се пиша киноман дето следи сериалчета ... уф! излагация :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Semra Не посещавам форума, но имам доста филмчета , сериалчета и т.н. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@emoss Бе ше видиш. :D И аз реп-вам сериалчето, мега добро е
semprom
@emoss сериал .. супер як .. брато изпускаш! :D Тегли от замунда и зяпай! .. :Д
semprom
@randex как се казва сериала? :x
semprom
@blendaz ма да знаеш колко ги знам аз тези :D аз само минджи и мехмед знам от турските сериали :D хахахах
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата