tedo92
Някой да меже да предложи сериал, в който се говори на британски английски? Но не Skins, него съм го гледал.
stankoff
Почнах да гледам Chuck, добро сериалче.
podmatrix
Изгледах 0я епизод на Caprica. Това сериалче май ще ми харесва повече от Battlestar Galactica.
gogata2427
Колкото и да е гадно историята на това малкото момченце,Веско прилича на турски сериал.. Дано го намерят по-бързо!
Rx-Ende
Стъклен дом - сравнително добър БГ сериал. Ама е*ати отвратителното интро! о_O