Разговор за сериали. Тя: "Препоръчаха ми някакъв за физици, наречен Gang Bang Theory". Той: "Казва се Big Bang Theory, а в Интернет май търсиш не само курсови…"
@Ourz аз само CSI не съм гледал целия, гледах 9-ти сега като излизаше и предишни епизоди съм гледал по нова тв. иначе следя много други сериали и няма време
@Principessa много добро сериалче (около 10 серии май беше). По забравил съм го вече, но си спомням, че си сетруваше. Някъде четох, че ще има и 2 сезон