Търсене на постове: сериал

Какво мислиш?
kakvomislish
Имаш ли мнение за латино-сериалите?
http://kakvomislish.com/za-latino-serialite.htm
Аспарух К.
acnapyx
Разговор за сериали. Тя: "Препоръчаха ми някакъв за физици, наречен Gang Bang Theory". Той: "Казва се Big Bang Theory, а в Интернет май търсиш не само курсови…"
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще гледам един епизод от едно сериалче. Да преценя дали е хубаво :)
mudisoft
гледах новия антураж за трети път :) много добре направен сериал деа
rups
Хах, май е най-добре да си избираш филмите и сериалите по саундтраците
7nup
7nup
Eureka e най-готитния сериал :)
Мишо
muiiio
Младежът с евент-планинг агенцията в лайв-фийда на Mashable беше много смешен типичен NYC SoHo гей :D Ама като от сериал! Все едно от Will & Grace!
Our
Ourz
@miro91 :) Аз не следя сериали :D Като излязат целите - тегля и гледам. :) Колко сезона е лас Вегас ? 9 ?
Мирослав Петров
miro91
@Ourz аз само CSI не съм гледал целия, гледах 9-ти сега като излизаше и предишни епизоди съм гледал по нова тв. иначе следя много други сериали и няма време
Our
Ourz
@miro91 Ми аз всички сериали ги гледам по ред .. сега съм на началото на втори сезон - тъкмо свърших първи :)
Our
Ourz
@miro91 Фен съм на игрите :) Самия сериал ми е еднообразен, ама сега като ми свършиха другите сериали и гледам Las Vegas :) Забавно е..
Надя
samotnata
@sandprince няя ти тръгне сериала :Р лошото няма как да бие доброто - We Living in АМерикЪ :Р
Иван Савков
sandprince
@samotnata лоша работа :D - между другото аз редовно сънувам и един сън-сериал...някъде май на 3-ти сезон съм за ся :D
Our
Ourz
Намерих си нов сериал ... CSI ... цял ден го зяпам ... работата чака :D
Свилен Попов
svil4ok
@Principessa много добро сериалче (около 10 серии май беше). По забравил съм го вече, но си спомням, че си сетруваше. Някъде четох, че ще има и 2 сезон
http://www.imdb.com/title/tt0428174/
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата