Търсене на постове: сериал

Леприкон
ZzZaPyr
Намерих си нов сериал, времегубка: Everybody Hates Chris :)
Свилен Попов
svil4ok
@Principessa сетих се за сериалчето - Tilt
Свилен Попов
svil4ok
@Principessa гледай The Grand (не е много хубав обаче). Мъча се да се сетя един страшен филм (или сериалче беше), но...
rr
miStalE
гледам приятели във вЪбокс :D:D обичам този сериал!
Преслав Панайотов
pisio
@R3sp3k7 то е качен целият сериал вече. 11 серийки , мн як сериал. Закура -сенсей ! :d
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Отивам да си полегна за няколко часа , че пак се отплеснах с един сериал и още не съм лягала :) Лека и пр. ден на всички :)
Йордан Копринков
expire
Току що разбрах, че по време на няколкото турски сериала ще се въртят съобщения информиращи пенсионерите за предпазване от телефонни измами... :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@man0l Not good. Trust me, не съм от тоя сериал ;р @Soul4o Бубето съм я снимал с разрешение!..Е.. нямаше забрана смисъл. :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
@disappointed : гледал съм го, днес ще гледам тоя The Prestige, пък утре юе си потърся някой нов сериал
Владимир Комаров
Hamaelleon
баси, кажете някакъв як сериал, по възможност да е sci-fi, екшън или порно :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Добре че е излезнал епизод на сериала ми. Малко да ме зареди с енергия :)
Веселин
blendaz
@sandprince Харесва ми като му прочетох резюмето на сериалчето (първия сезон на Легенда за търсача) и ся го тегля :)
Мишо
muiiio
@Hamaelleon Имам първите 4-5 сезона някъде... Гледах си го в Щатите като живеех. Той си е доста американски анимационен сериал, но е просто гениален! Автохумор.
Иван Савков
sandprince
РАЗГИЛЕ, една добра новина за деня: от 7-ми ноември почва втори созон на любимия ми сериал
http://lots.isavkov.net/?p=92
Какво мислиш?
kakvomislish
@R3sp3k7 IT Crowd е много зарибяващ сериал а ;)
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата