Търсене на постове: сериал

Георги Костадинов
Forsi
@amigo само за допълнение ,краят на СЕЗОНА няма да е край на СЕРИАЛА! :) Чува се ,че ще има още един 6-ти сезон.
KOx2
@ZzZaPyr излезе последната серия (23та) от 2ри сезон последно ... иначе сериала е удобрен за 3ти и 4ти сезон :)
---------
NetCutter
@X7r3M1s7a не съм спойвал, не се бой ;) Просто съм разяснил бъдещето на сериала и възможностите за следващ сезон ;)
Юлиян
yuliyan
@Forsi, последен епизод за сезона или като цяло за сериала?
Иво Станков
stankoff
Изгледах първия сезон на The Inbetweeners (6 епизода) за 1 ден.. забавно е сериалчето. Ще видим и втория сезон тия дни
Яна
maksime25
Ще си пусна да гледам Фолти Тауърс - любимо сериалче :D :D D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Хапнах си. Изгледах 1 епизод от сериала и сега мисля да полегна за 2-3 часа ми се спинка. Ама след малко :) да послушам малко музичка :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Айде ставам да си готвя. След малко съм тук :) с храната и ще изгледам един епизод от сериала ми :)
Георги
FeelTheFear
@axel Ми чи да, бал сам те като не е твой стил ;) ианче ако вкарват униформи искам да са като тея от сериалчето ми *love*
Иво Станков
stankoff
Кой сериал да почвам? Cashmere Mafia или The Inbetweeners?
Апостол Апостолов
ApoApostolov
Няма справедливост за мосю Уедън. Пуснаха кепенците на най-добрия нов сериал за годината - Dollhouse. Прекрасна идея, отрано посечена.
Axel
axel
lol тоя сериал съвсем сапунка стана... ся майкъл трябва да избира м-ду линкълн и сара... сцила е у него и ако я даде на генерала умира линк ако на майка му-сара
Бахар Мустафа
axeny
ПЕсента от сериала H2о е перфектна :)
oXteR
Да им еба майката на conquiztador с тези прости въпроси от педераския сериал изгубени
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Омфг. Една от любимките ми в сериала умря :( Много гадно ми стана :(
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата