stankoff
Изгледах първия сезон на The Inbetweeners (6 епизода) за 1 ден.. забавно е сериалчето. Ще видим и втория сезон тия дни
stankoff
Кой сериал да почвам? Cashmere Mafia или The Inbetweeners?
ApoApostolov
Няма справедливост за мосю Уедън. Пуснаха кепенците на най-добрия нов сериал за годината - Dollhouse. Прекрасна идея, отрано посечена.
axel
lol тоя сериал съвсем сапунка стана... ся майкъл трябва да избира м-ду линкълн и сара... сцила е у него и ако я даде на генерала умира линк ако на майка му-сара
oXteR
Да им еба майката на conquiztador с тези прости въпроси от педераския сериал изгубени