sandprince
чуствам се гаднο, сериала ми свърши, бирата свърши, самοтен съм и ... пφ ...
sandprince
ОМГ...сериала ми свърши...The Legend of the Seeker свърши....ОМГ...неееееее....какво ще гледам сега...ай стига бе...искам си сериала мамка му...
eyankulov
btw ето го и следващия сериал в списъка
Manuel
Чудя се кой сериал да хвана да гледам, че ми се зяпа нещо.. приятели ми препоръчаха BattleStar Galacica, Fringe. Някой да препоръча нещо?