Търсене на постове: сериал

Ruslan Trad
Sham
Затрупан съм с работа, гледам сериали, за да се отпусна,защото няма с какво друго да се отпусна. Мисля, че трябва да започна да чета Даниел Стийл.
Георги
FeelTheFear
Почва СМС :) Готино сериалче
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще изгледам един епизод на сериала ми и ще ходя да се чипкам :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Пратиха ми музиката от сериала ми :) много съм доволна запълвам си дискографията от подобни песни :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Snooby :) ако случайно решиш да гледаш сериала :) и попаднеш на песните от филма :) може да ми ги пратиш :) нали ?
Denis Zhekov
Snooby
@SaTaSi каза доста инфо за сериалчето, ама името пропусна :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Мхм :) сериалчето започна обещаващо :) дано и на там да е така :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Намерих си ново сериалче :) "Година: 2004 Произход: Тайван Жанр: драма, романтика, съспенс.... Дано да е хувабо :) като предното :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Свърши :( край разочарована съм :( пффф мамка им на тия да правят сериали като дърост и красота да мога цял живот да си ги гледам :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Имам само още 3 епизода от сериала :) и после какво ще правя :) докато си намеря друг :(
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Хмсс :) интересно :) ... скоро ще ми свърши сериала :) и кво ще правя :(
Петър Стойков
Longanlon
спрях да гледам сериала Терминатор. малката терминаторка е супер сладка, обаче самото шоу стана прекалено малоумно за да го търпя
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ебаси якия корейски сериал си намерих ... и сега не мога да се отлепя от него :( а скоро трябва да се оправям за лекции , а искам да го изгледам целия :( оффф
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@schizophrenia Мн. хубав сериал :) и аз съм го гледала ... :) и аз също се вживявах :)
Страница: 71 72 73 74 75

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата