stankoff
Гледах първи епизод на Dollhouse, но освен Eliza Dushki нищо друго не ме грабва в сериала
venom
Ааа бахти зарибения сериал, немога да спра да го гледам, пускам си следващата серия :]
venom
Най-после свърши ! Все още немога да спра да се хиля, но си пускам сериалчето да гледам, че ще се посера от смях ...
kregma
Аууу тези кадидати за Music Idol-i страх ...... каде отиват ... и как пеят :> като някъв трагикомичен сериал е:>
ladyjoana
как е възможно един сериал One tree hill да има толкова силно въздействие...кои са тези гениални хора, които са го измислили... евала им
venom
Продължавам с 3-та серия на Legend Of The Seeker. Сериалчето наистина си заслужава гледането.
http://www.legendoftheseeker.com/
venom
Ее сериалчето Legend of Seeker е много добро, чакам с нетърпение да излезнат другите серии ;]