tedo92
Когато групата забие така здраво, че ел. генераторите да издадат багажа.
Ourz
Много ме надъхва докато работя нещо да слушам Ку-Ку Бенд (rock)
notexist
Мале не мога да спра да* я слушам, много ме кефи (rock)
harryniki
Играя покер и слушам AC/DC-She's got the jack (rock)
bobomarinov
Сега слушам A National acrobat от Black Sabbath (rock)
sown
Слушам Z-Rock и "творя" ^^ след час/два излитам за кафенце
alish
слушам AC/DC - Rock 'n Roll train xD шаляля....
yordanoff
Вече 620мин. слушам Radio 1 Rock.
antubis
Слушам новият албум на HammerFall (rock)
alish
Стоя си аз в магазинчето-общо взето се скътавам в ъгъла-слушам z-rock и чакам Калионището да се появи,да ме забере и да ходим в Параграф ^_^
Да се включа малко по-on topic аз: принципно не слушам много hard rock, ама това парче си беше мега як ride от начало до край! Евала!
Jun 22 2015, 21:24@Bobdweller, а да знаеш как избухнаха на сцената тези пичове! от години не се бях кефил така на концерт
Jun 22 2015, 21:25Мога да си представя, човек.
Леле, как ми се наби това парче сега, хаха. Отивам да карам малко колело и го пускам на repeat! 
Jun 22 2015, 21:29Go for it
Jun 22 2015, 21:35mega dobro e!
Jun 23 2015, 09:29