podmatrix
The Subways - Rock & Roll Queen. Поздрав с тази песен. Незнам защо, но като я слушам и си представям как се напушвам или нещо от сорта....
blacksnoopy
Слушам Professor Satchafunkilus And the Musterion of Rock
Mariyan
Слушам четири стила музика в последните няколко часа - rock, dnb, gabba и electric. ;] Откачена работа, особено gabbata-та е много зла!
malak_irod
Обикновенно не слушам чалга но има една балада която е спр Джена-живота няма втора серия просто the best of the best (rock)