Търсене на постове: слушам rock

Мартин Маринов
podmatrix
The Subways - Rock & Roll Queen. Поздрав с тази песен. Незнам защо, но като я слушам и си представям как се напушвам или нещо от сорта....
Snoopy
1217078673874793.jpg blacksnoopy
Слушам Professor Satchafunkilus And the Musterion of Rock
Snoopy
blacksnoopy
@voic4e аз нито Nightwish, нито Tarja слушам :) Classic rock рулз :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хехе, слушам "Буги Тайм" по Z-ROCK :) Жалко, че е толкова рано...
Mariyan
Слушам четири стила музика в последните няколко часа - rock, dnb, gabba и electric. ;] Откачена работа, особено gabbata-та е много зла!
Петьо
malak_irod
Обикновенно не слушам чалга но има една балада която е спр Джена-живота няма втора серия просто the best of the best (rock)
Страница: 1 2

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата