дълго време не съм те виждал тук
oh, see тук съм сравнително регулярно, но само stalk-вам активността ви без да оставям следа от своята.
Ааааааааллллллллллл!
Веесоо! Въпреки ентусиазма, направихме голям спам, защото, колкото и да ми се иска, тая кукла на снимката не съм аз.
Абе аз виждам че не си ти, ама не съм те виждал от толкова много време че дори и като напишеш нещо в едно23 и ми става приятно.
#edno23свалка
Вече 4 сантиметра натрупа и продължава .
кофти за дръвчетата :/
къде това?
В Приморско
Сутринта в Пловдив имаше 1пръст сняг по колите,но мн студен вятър на вън и в момента си е доста студено..
Точно тая седмица се занимаваме с конни надбягвания на работа, тази снимка е много на място по случая.
Не поствай такива снимка е човек...
Що, кво ѝ има
Какво и няма .
Силна снимка!
Доказва че каквото и да правим, природата ще ни надживее.
много е хубава : )
доказва какво става, ако не си чистиш стаята
показва общежитията в Студентски град
haha
Аз битер.
тогава няма смисъл да си го правя... исках да видя дали може снимката ти да се увеличава при регистрация
донякъде на шега, до някъде не.Но Нека бъдем реалисти .... 2900 км
stalker alert :| just sayin
Какво лошо има в това като си харесаш някой на пръв поглед да разбереш повече за него? издребнявате вече
why thank you kind sir
хаха тази снимка ми направи деня . МНОУ СМЯХ.
омг ама то било чалга...
дълго време не съм те виждал тук
Mar 22 2013, 17:17oh, see тук съм сравнително регулярно, но само stalk-вам активността ви без да оставям следа от своята.
Mar 22 2013, 17:18Ааааааааллллллллллл!
Mar 22 2013, 18:30Веесоо! Въпреки ентусиазма, направихме голям спам, защото, колкото и да ми се иска, тая кукла на снимката не съм аз.
Mar 22 2013, 20:16Абе аз виждам че не си ти, ама не съм те виждал от толкова много време че дори и като напишеш нещо в едно23 и ми става приятно.
Mar 22 2013, 21:53