notexist
Още съм в еуфория и паря буквално ;д Слънцето в планината не жали ;д А вчера и днес бях принцеса ^^ И ме третираха като такава, а той ми купи понички!! <3
mitternacht
Post your photos. Да. Покажете си физиономиите. Кифленски или нормални, шантави или скучни, просто пуснете няк'ва снимка. Да ви видим.
dandelion
Снимка която направих от колата след работа. Добре се е получила като за набързо
Bobdweller
Намерих българската Avril Lavigne! I'm in love! :O
notexist
Дълго мислих, дали да се изложа публично и накрая реших да си запазя кифленската снимка само за себе си :Д
Ducky
Материалите за скулптурата.
notexist
Някой ден ще чакаш рейс на празна спирка, залепен на нея лист с моя снимка ще ти каже, че мен вече няма да ме има...
мързи ме да въртя снимката ;д
Aug 04 2013, 20:56