http://edno23.com/view/post:1434742
you furst
неее, аз най накрая
Вие сте на ред
ти за това ли си с тая снимка марийке?
ти пак ли почваш с тъпните си...
yeah, цялата ни кухня е синя
Яко
ччччаААААаааййчеееее!
крака
Трябваше да обуеш новите папучки за снимката.
Каква съм шматка
Абе това Полито ли е
Не, Ива и Денис, не ги знаеш
the power couple of edno23
"If You Had To Choose Between Buying FIFA13 or Taking Your Girlfriend Out To Dinner On Her Birthday,Which Club Would You Start A Career With? " via twitter
well that hurts.
Батеее, а къде е да те еба, само в Америка излиза на 25ти септ. За европа 28 !!!Ето и снимка @stalker: http://bit.ly/PIV7G6
Сам си отговори Преди няколко ден-два качи снимката, как е опаковала кутията в istagram
Cool, така се изрази все едно е станало преди месец!
Аз какво, да снимам цялата стая ли
Good point.
аз точно за т'фа не участвам
Сега се замислям, че трябваше да снимам и стола си, защото другата половина от гардероба е на него.
Looks can be deceiving. Не съм подреден човек, повярвай ми.
в момента гардероба ми са саковете с дрехи
Интересно.
Готина снимка разкажи повече моля!
Не е свързана с извънземни, споко. :д
Отражение в Осъма, едно страхотно местенце, излязло от картичка... това не е толкова представителна снимка за красотата му, това е малко по-иначе
Носи Българска история и многовековност. Истинската красота на спокойствието и мисълта обединени в едно.
Благодаря ти! Чудесно казано!
Sony A77 + Minolta 50mm F1.7, но нещо не са ми комфортни като интерфейс и минолтата е много мека на 1.7. Sharpen 4 съм дал у фотошопа
мхм, не си личи
Утре пускам на монитора на щанда ни снимката и мацката ще види по някое време (Аз не я познавам) http://i.imgur.com/H7Aao.jpg
значи ще се запознаеш браво за заниманията :Д
Запознахме се с Дидито днес
Хаха. супер снимка.
а за мене няма ли спагетки?
прати някоя щуротия, малко фън да има. )
кандидатствай за секретарка и пращай и гола снимка в цял ръст с прикритри зръндаци... та докато не те наемат да държи интерес
а btw днес бях на близо 5 часа интервю за работа... вместо, да ходя на 2-3 интервюта, ходих на 1 и подписах договор
с гола снимка ли го постигна?
нем :>
завиждате им, дааа
Have phun. http://8biterotic.tumblr.com/archive
omg wtf
бахмааму...
What has been seen cannot be unseen