gg04
Едва 33.8 км/ч с колелото. А онези на Le tour de France правеха средна скорост над 50 км/ч...
blacksnoopy
Айде, ожених се днес, хах
Lily
Летни тиквени кюфтенца на фурна
http://goo.gl/iNaKc
AppleFan
Нова снимка на бял следващо поколение iPhone с FaceTime камера в средада на панела
http://www.myapplebg.com/2012/07/iphone-facetime.html
mitternacht
Един пич продава стабилен компютър за 1500 кинта... Ако някой се интересува- има характеристики и снимка на кутията
http://auction.bg/item.php?id=983210
mitternacht
Питам всички, как възприемате тази снимка? (автор-един пич, slabcho, photo-cult,) Не се бъзикам и не хейтя, напротив, искам да ми нахвърляте идеи...
С нещо, което не е шосеен велосипед, трудно можеш да повишиш скоростта по път без наклон.
Aug 07 2012, 00:02 през mobiНе знам точно какво е, купих го само, защото е зелено. Пък и ме е страх от колите.
Aug 07 2012, 09:26Я чатни една снимка, когато имаш време.
Aug 07 2012, 10:49