Не е неясно.Много добре даже е направила. Не върви да вземеш една такава снимка, да си лепнеш ти името там, дето в момента не те кефи, че е, и хоп-ти си автора.
Е, т'фа е кофтито да живееш на НДК... Някъде в клубовете в близост или на самото НДК пее няк'ъф гейтак и ту пее D2, ту Мишел Тело Ся Орлин Горанов май запя..
Ех, единствената болка е точно това. Раздялата и моментите на рязка промяна, които понякога могат да са хубави, но първото- никога. Като си представиш колко
да сте си достатъчни само двамата- тогава може би е друго, пък и ти си имала много време за да помъдрееш и промениш начина си на мислене. За сега- наслади се на
Zooeyyyyyy
Jul 11 2012, 13:26Гримът не прави красотата, той само я подчертава, има си някакъв чар момичето
Jul 11 2012, 13:44Снимката е ужасна, но принципно Мила може и да не е най-красивата жена, но е страшно харизматична.
Jul 11 2012, 14:02@alish +1
Jul 11 2012, 14:34Има -> http://images4.fanpop.com/image/photos/232000...6-1400.jpg
Jul 27 2012, 12:02