axel
Нещо с компа ми наистина не е наред. Нета спира през 5 мин и само с рестарт тръгва пак.
axel
Тоя Win се ебава с мене. От време на време дава че Win32 е спряло да работи и трябва да рестартирам
favit
Офиациално стартирахме изборната си секция "Избори 2009"