Търсене на постове: старт

Вангел Стоев
venom
Да ви се похваля ! Одобриха ме за музикален редактор в едно радио, което ще стартира съвсем скоро.
Дани Бързия
sertys
vmware ми счупи metakeys и сега трябва да рестартирам x-a.
Петър Петров
petersvp
@Snooby намерих си дисковете, но първо ще започна с бутона за рестарт.... :D
Петър Петров
petersvp
@Snooby отбий се. и ако утре или други ден те видя забил лично аз ще идвам да те рестартирам и преинсталирам :D а сега да си търся дисковете...
clixpy
Здравейте, благодарим на всички, които ни следят. Вече имаме дата за стартиране: ще направим всичко възможно да стартираме проекта в понеделник!
Леприкон
ZzZaPyr
Говоря за XP btw ;) - 5,4,3,2,1 сбогом едно23, бия големия рестарт!
Denis Zhekov
Snooby
@Intel Като цяло добре стартира, все още има малко инфромация, но виждам че работиш по въпроса :) Като дизайн, може да се "поусвежи" :)
Йордан Яламов
Yalamov
Хей! Стартирахме :)
http://designerslust.com/
Леприкон
ZzZaPyr
@Rx-Ende бачка здраво, за да стартираме новият проект с минимално закъснение, засега 5 минути ;D
---------
NetCutter
Машината си сдава багажа...при стартиране не бачкаше монитора, сега мишката не вцепва...не че не мога без мишка...ама е кофти :(
Леприкон
ZzZaPyr
@joks това е едно проектче, дето стартираме тия дни със още 2-3 човека от edno23 ;)
Георги
FeelTheFear
@designbulgaria БРАВО! Тази стартова страница много ме радва ;)
Леприкон
ZzZaPyr
Търси се PHP програмист за стартиране на съвместен проект. До момента екипа се състои от дизайнер и 2 програмиста. Повече информация - skype ;)
Denis Zhekov
Snooby
@man0l и аз съм я ползвал, доста време даже. Но спрях да я ползвам, защото ме изнерви да чакам всеки път да зарежда като я стартирам.
Denis Zhekov
Snooby
Добро утро :) Хапнах балачинки (боже от кога не бях ял палачинки) и кафенце и може да претендирам че добре съм стартирал днес :)
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата