Forsi
Нета падна,изнервих се,почнах да трия процеси като луд,монитора се изключи и натиснах любимото ми рестарт копче...
Joshua1985
Айде почна се поредната работна седмица , който си починал починал. Рестартирваме и мятаме.
RadioBg
ЧЕСТИТО! Стартирахме новата версия на Radio.bg (http://www.radio.bg)
sandprince
Photoshop CS4 ми лази по нервите. Стартира се когато си иска, през повечето време - НЕ!
Bg-astrology
По-малко от половин час до старта.. бях написал кратки, шеговите текстове за Венера и Марс, но ги махнах, за да не си помисли пак някой, че не се отнасям..