favit
Офис стрелата се зарежда между стартовете.
stylius
Прецака ми се стартера. Пак... Преди 2-3 месеца го сменях! Кажете, не съм ли кърък?
Snooby
БТК имат ебати калпавата услуга |-( Защо подяволите е нужно да рестартирам модема периодично на 3-4 дни. Що за глупост!
venom
Малко рекламка да направя на една online игра :] Старта на играта е на 24 януари :]
http://www.18gear.com/