Търсене на постове: старт

KOx2
@RMPG резервоара ми побира определени количества бира и твърд алкохол и след това съм на старт позиция ... щях да ходя да спасявам света ;)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@Riznlog : аа, и в Twitter следя обявите.. абе общо взето успех.. губя си времето да ходя да ми разправят 600 лв стартова някакви шфове там.. нямам думи..
Favit Team
1234454901622912.jpg favit
Офис стрелата се зарежда между стартовете.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@nickname778 : седя, чета, уча, работя, бъхтя се.. и отивам на интервю и некъф смешник насреща ми се мазни и ми вика 600 лв стартова..
Стилиян Стефанов
stylius
Прецака ми се стартера. Пак... Преди 2-3 месеца го сменях! Кажете, не съм ли кърък?
Екипа на Лаптоп.БГ
laptop
Стартирахме една кампания "Помогни и спечели"
http://forum.laptop.bg/index.php?act=announce&f=37&id=1
Denis Zhekov
Snooby
БТК имат ебати калпавата услуга |-( Защо подяволите е нужно да рестартирам модема периодично на 3-4 дни. Що за глупост!
Националист
siegheil
@Mariyan след малко ще рестартирам ,че не си спомням бозата на кой ред беше :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy За това яко ме кефи Старт Менюто на Виста - само натискам уйндоус кий-а, пиша какво ми трябва и то изскача веднага хР
Цветелин Павлов
sentinel
Включих си компютъра, отидох и се наядох... Когато се върнах, скайпа още не беше се стартирал - и не!, компютъра въобще не е бавен - аз бях бърз... :)
Вангел Стоев
venom
Малко рекламка да направя на една online игра :] Старта на играта е на 24 януари :]
http://www.18gear.com/
Вангел Стоев
venom
@Rx-Ende т'ва е че после няма да го включа тоя скайп :D Ще се включи чак когато рестартирам а т'ва става или когато няма ток или когато е спекъл компа :D
Светослав Бляхов
sblyahoff
Здравейте, вчера стартирахме с нов сайт: http://foton.bg и тъй като знам, че тук влизат доста фотографи и дизайнери, моля да го погледнете и да кажете мнение :)
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата