rhea
"Правителството на Русия стартира проект за забраняването на готик и емо модата в училищата." То това е супер, но такава забрана ще влоши нещата у децата.
Angelo
Преди малко имаше БУФФФ и син екран, последван от рестарт леле мале или съм го стоплил с крака или от уеб камерата падна, докато си играех с настройките.
Nick
Имам проблеми с драйверите на видеокартата под XP. Чат-пат има саморестартиране и трябва да влизам във VGA Mode да деинсталирам драйверите. Странно.
stylius
Днес на работа стартирам с -30лв от глоби. Страхотно просто.
Fipo
Утро хора... хубав успешен ден... началото на седмицата стартира !
phpBG
погледна си нещо на PC-то пак са изсмя (тоя път на колежката) и каза след 2 часа да си рестартирам телефона и да пробвам. И сега наистина имам нет ^^
stefcho
полудявам вече. трети пъти писито се рестартира на рандъм пойнт от инсталацията на уиндоуса. ше метна тая бръкма през джама, и без тва струва 20 лева.
Hamaelleon
Официално човъркането по back-end-а и нагласанято на front-end-a на румънския Smarty шаблон за сайта приключи: сайтът днес стартира.. от утре - друг проект..
http://www.mobilenews.bg/
Hamaelleon
@man0l: да, имам нужда от рестарт, след 3 минути изчезвам от офиса, утре ще се окаже някоя хипер тъпа грешка от недоглеждане..