Търсене на постове: старт

Ив
rhea
"Правителството на Русия стартира проект за забраняването на готик и емо модата в училищата." То това е супер, но такава забрана ще влоши нещата у децата.
Angelo
Преди малко имаше БУФФФ и син екран, последван от рестарт леле мале или съм го стоплил с крака или от уеб камерата падна, докато си играех с настройките.
Никола Павлов
Nick
Имам проблеми с драйверите на видеокартата под XP. Чат-пат има саморестартиране и трябва да влизам във VGA Mode да деинсталирам драйверите. Странно.
Стилиян Стефанов
stylius
Днес на работа стартирам с -30лв от глоби. Страхотно просто.
Стефан Ковачев
planewalker
Няколко епизода на Приятели за старт на деня ми дойдоха екстра :) Сега трябва да се стегна и да подготвя проекта за предаване... или да пусна още един епизод :D
Филип Сотиров
Fipo
Утро хора... хубав успешен ден... началото на седмицата стартира !
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Владимир Арабаджиев спечели старта във Формула Masters. БРАВО!!! :)
Павел Пенев
phpBG
погледна си нещо на PC-то пак са изсмя (тоя път на колежката) и каза след 2 часа да си рестартирам телефона и да пробвам. И сега наистина имам нет ^^
Stoyan
zhesto
@NiGo http://www.google.co.jp/search?q=debian+initrd - Стартира ти се initrd, но не намира root partition.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, това за avi файла не е вярно.. В старт менюто имаш Default Programs. На avi файла има Open With Context Menu. 3-то - десен бутон -> properties и пак
Ruslan Trad
Sham
Аз се радвам как ми изглежда каталога в Старт.Бг :)
http://arabia.start.bg/
stefcho
stefcho
полудявам вече. трети пъти писито се рестартира на рандъм пойнт от инсталацията на уиндоуса. ше метна тая бръкма през джама, и без тва струва 20 лева.
Владимир Комаров
Hamaelleon
Официално човъркането по back-end-а и нагласанято на front-end-a на румънския Smarty шаблон за сайта приключи: сайтът днес стартира.. от утре - друг проект..
http://www.mobilenews.bg/
Боян Джумаков
madmaster
@eagle това за Операта на прясно стартиране или след време?
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l: да, имам нужда от рестарт, след 3 минути изчезвам от офиса, утре ще се окаже някоя хипер тъпа грешка от недоглеждане..
Страница: 56 57 58 59 60

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата