euro2008
Швейцария няма да загуби на старта, сочи историята
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=610
euro2008
Хамит Алтънтоп може да пропусне старта на Евро 2008
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=387
dobo
Не мога да рестартна за два реда тук,с тия балове и бачкане на няколко фронта.Добре че хит-позитивното ми настроение и ''Скайтек нутришън''са ми супорт досега..
Nick
Давам преждевременен старт на работния ми ден, че ме чакат доста неща.
svil4ok
броени часове до старта на финала... Манчестър Юнайтед или Чел$и. Glory Glory Man Utd !!!
joronedelchev
Много досадно усещане е хем да си гладен, хем да не ти се яде. Обикновено се получава когато стартираш деня с кафе на гладно. Ей ся ше се изтормоза!