yordanoff
#N.B. Akismet бъгва Contact Form 7 съобщенията за статус на мейла... Така, че без Аkismet на първо време.
notexist
сериозните хора приеха на сериозно промяната в семейния му статус. чак ми стана гузно.
notexist
написах си статус във фейсбука че имам предложение за брак и в рамките на минути трима го харесаха.. аууу, толкова ли съм трагична :Д
Dr1nata
Скайп статус: "Някои са на линия, аз съм на две"
aftercollabz
дзверя се на новия дневник... айде ся и там статуси... чудо!
http://dnevnik.bg
svil4ok
@Method-X абе я кажи знаеш ли какво аджаба значи "черен", "зелен" в статусите на някой хора в Facebook ?
joronedelchev
Нова игра със статусите във FB: жените пишат, без обяснения, какъв цвят сутиени носят, а мъжете - бройката на момичета от FB, с които биха искали да преспят.