Търсене на постове: статус

Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X Г-н 8456 статуса .. :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Лол. Сега забелязах малка промяна - в edno23 са започнали да отброяват статусите на човек :?
Serjo
Serjo
2435 статус(а)
Вероника
r0niTo
- Иванкеее, къщата гори, ма!!! Давай да се омитаме! - Чакай, чакай, да си го сложа като статус във Фейсбука! :D
В. Сотиров
1296119122714336.png sown
Niky коментира ВАШЕТО статус :D
Съни
FromTheInside
@Method-X и аз го ползвам за статуси и музика. и да падне мога и без него :) понякога съм доста често съм вътре просто, щото сталквах един типаж :D
hurmaqny
@LiliyaDianova @Snik4er само стойте и гледайте как и фб ще бъгне под напора на всичките тези нови страници, безсмислени статуси etc. :D
LiliyaDianova
статус във ФБ - "честит студент на всички празници! и 5 туби бензин в син сити" :D
____♂
spaceman90
Моят ДИНКО е статуя на Свободата,Твоя ДИНКО е статуса на самотата!
Свилен Попов
svil4ok
хахаха "RS = ReSiromashing, специална форма на RT, без позоваване на източника, поднесена като FB статус. Тежест: 1 RS = 10 RT."
-=*****=-
mitternacht
rofl rofl rofl даа :) първото нещо което ще направя ако имам връзка е да си сменя статуса там ) иронично е, че при някои е факт :D @FromTheInside
Съни
FromTheInside
@mitternacht да обновим рилейшън статусите си във фейсбук и никой да не пише на стените ни повече :Д
Георги Цветанов
t0m3kk
@Method-X хахахах чак ме кефи как разговаряш с майка ти чрез едно23 :D явно се е зарибила яко да ти чете статусите :D
В. Сотиров
1290067816148873.png sown
Ей тоз Марто бе! Това е може би най-якия статус които съм чел.. :D
Nokia България
nokiabulgaria
Бъди във връзка с приятелите и последователите си. Актуализирай статуса си, виж какво правят приятелите ти и бъди във връзка с Facebook и Twitter. Получавай ф
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата