LoveCappuchino
Лол. Сега забелязах малка промяна - в edno23 са започнали да отброяват статусите на човек :?
spaceman90
Моят ДИНКО е статуя на Свободата,Твоя ДИНКО е статуса на самотата!
svil4ok
хахаха "RS = ReSiromashing, специална форма на RT, без позоваване на източника, поднесена като FB статус. Тежест: 1 RS = 10 RT."
nokiabulgaria
Бъди във връзка с приятелите и последователите си.
Актуализирай статуса си, виж какво правят приятелите ти и бъди във връзка с Facebook и Twitter.
Получавай ф