joronedelchev
Статус на жена от faceBook-листата ми: "Взривиха едно от любимите ми барчета в София, ами сега?"
voic4e
Тази нощ не мигнах. Ставам преди малко и поглеждам кой е на линия в скайпа, при което се зачетох статус съобщението ми от снощи: "Предлагат по-силни енергийни
joronedelchev
Много е дразнещо, когато в скайп-статуса, едно23 или фейсбук се пишат послания до строго определен човек, които трябва да четат всички останали. Лош вкус!
hippers
Бахти... Мъж убил жена си, защото си променила статуса във Facebook на "single"...
lazyfactory
статус:поизчистено.предстои:мързел :p
nickname778
Един приятел е написал статус в скайпа : Там където свършва закона, започва България