Търсене на постове: статус

Иво Станков
stankoff
@GeorgeSG добре звучи, жалко, че все още доста сайтове нямат favicon. Аз днес си сложих Fission - комбинира статус бара с адрес бара, както при Сафари.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1951
lazyfactory
статус : по-уморено и от предния път
lazyfactory
статус : уморено
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата