bgdn
I <3 4o4, 5oo, 3o1, 3o2, 3o3 и 3о7...
mitternacht
Статус във фейса: "Крайно време е да ги изметем всички и Гея и Бея а Злодея да го чукаме публично за предателството му спрямо Българският народ"
eMkyyy
Вляза в фейсбук само статуси и снимки за любов.Като изляза на вънка само двойки се прегръщат и се целуват ааааааааааааааааа не се издържа вече :@ . djasjkdwhdha
SaTaSi
ТЕЛЕЦ: Той ще реши този проблем. След това ще разкаже на всички. На всички. И за да се застрахова, ще го напише на видно място - за да се знае.
gogata2427
Следващото поколение ще носи на челото си дисплейче със статус.
_e7
Какъв е смисъла да споделяш статуси във фейса? А какъв е да споделяш тука? Пак съм в онази точка на живота си, където нищо няма смисъл.
nzhul
В идните месеци Blizzard планират да вкарат опцията "Appear Offline" или иначе казано - инкогнито статус (подобно на Available, Busy и Away).
http://www.d3bg.org/showpost.php?group=1&cat=1&post=132
hurmaqny
Добре бе, мамицата му, трябва ли при всяка промяна в резултата да си обновявате фб статусите?
notexist
фейса с нова опция "еди кой си лайк твой статус, тотал 2 лайк" бла бла.
specter
Някой превеждал ли си е скоро пари от paypal към сметка в наша банка ? Колко време се бавят, при положение, че в paypal тегленето е със статус 'completed' ?

Jun 26 2013, 17:14402 е личния ми фаворит
Jun 26 2013, 18:58402 НИКОГА не съм го виждал реално...
Jun 26 2013, 19:56Аз съм го виждал 2-3 пъти, но като цяло не съм голям привържаник на прекалата игра със статусите
Jun 26 2013, 21:46