това не е безмислица :/
@FromTheInside ами.. БАБИ!
(doh)
аз за това изтрих майка от ФБ
само моите мама и тате нямат фейсбук
trololo
ай ейнт ивън мад ти ко прайш? )
СПАМЯ!
Ауе я са спрете!
съсипахме хубавия статус... тцтцтц
къде е това
до кутията Adidas :>
@sickornot http://edno23.com/view/post:1383645
fancy widget pro е по-добър
Аха, сега го видях и него, добре е, да
И Beautiful Widgets не са за изхвърляне А то все пак това е хубавото, че има голямо разнообразие и можем да избираме
Да има разнообразие мога да ви предложа поне 10 .... за мен фаворитче си е fancy widget pro
Вчера инсталирах безплатния вариант обаче нещо не можах да се оправя днес пак ще пробвам докато си почивам от математиката
мисля, че title_bar_portrait.9.png трябва да се редактира
Намерих ги, но нещо се отказах... Too much icons for editting
Ако е само статус бара е една ама ако е от бяла на черна трябва и други да се едитват да Вземи от някоя готова направо.
Това мисля и да направя, но няма да е сега
Не би ме учудило
Хахахах
това не е безмислица :/
Aug 31 2011, 19:44@FromTheInside ами.. БАБИ!
Aug 31 2011, 19:46(doh)
Aug 31 2011, 19:47аз за това изтрих майка от ФБ
Aug 31 2011, 20:02само моите мама и тате нямат фейсбук
Aug 31 2011, 20:05