Domsdey
Написах си пълна простотия за статус във фейсбук - 7 лайка до момента. А ако беше нещо смислено, нямаше и 2 да са..
gogata2427
един приятел пише на статуса си : "Юбреееееееееее , селянии" ; А аз го поправям леко разразнен : "съселянииииииииии" !! :д :c
YellowPages
Лукс Гарден ООД OOD публикува нов статус:
gogata2427
доооообре . за пореден път ми харесаха статусто .. : /
Sinbg
Плеймейтката промени статуса и фамилията си и вече е не Златка Райкова, а Златка Лазарова в социалната мрежа Facebook. Слух ли е това или самата истина?.
http://sin.bg/zlatka-raikova-se-omaji-taino
blacksnoopy
Който ебал ебал, кака се ожени! (коментар на сменен рилейшъншип статус )
РИМЕМБЪР УЕН *развалям ти хубавите статуси, bless*
Sep 07 2012, 09:06