Vamp1r3
Трудно се отправям нещо към кревата. Все ме тегли да 'размишлявам'. Леко водката ми мълви странни стихове, и от Строежа не ми помагат особено с 'Come as you Are
Po3u
Прибрах се. Бях в `гадния` Студентски...строежи до дупка. Ставаха малки драмички. Щастлива съм!
Po3u
Мразя строежааааааааааааааа
Po3u
Ооо не, ще направя нещо, което не съм правила от доста времеее хахаха ще ходя в гадния, умопомрачителен Строеж....... бррррррррррррррр ретрооооо