sickornot
бях в строежа, сега ще уча по испански.. а преди това се запознах с 1 момче високо 2 метра и 10 сантиметра! лолллл
funkoff
Лекарят:
-Имате вода,камъни и пясък...
Пациентът:
-Сега остана да получа и линия за строеж.
rhea
От мятането на коси снощи в Строежа сега ме боли яко врата и не мога да се оглеждам като пресичам. Винаги така става след строежа или след концерт.
rhea
Ами реших да изляза. Утре пак ще се куфее из Строежа. Въобще - щура програма от типа - празно няма.
svejo
Има ли хора, които ще ходят в строежа (студентски) тази вечер.
Weed
за добро утро ни прекъснаха тока влудява ме вече тва...писна ми тъпи строежи заради тях по няколко пъти дневно ни го спират ужасно е
muiiio
Вън нещо писука, скърца, ръмжи и бръмчи. Иде ми да отида, да видя какво е това нещо и да му извия врата, стига да има такъв. Ааааааа! Писна ми от строежи!
CarreraGT
Строеж с разговорливи строители в съседство с детска площадка - идеален начин да се образова младото поколение.