Търсене на постове: строеж

Snoopy
blacksnoopy
Нулева толерантност към наркотиците в Строежа!
http://forum.stroeja.com/viewtopic.php?t=5639
Petya
Principessa
@JoKs а как сме по отношение на DRS+ ? знаеш ли, че на 25ти се събират отново всички и заедно с ДиС ще имат лайв в "Строежа"? :) ще е размазващо! :):):)
Йоана Николова
ladyjoana
е едва ли ще можем да поправяме перални..да бъдем водопроводчици... да работим по строежи... има си някой специфични работи само за мъже :) мъжката сила все пак
Denitsa
sickornot
бях в строежа, сега ще уча по испански.. а преди това се запознах с 1 момче високо 2 метра и 10 сантиметра! лолллл
funkoff
Лекарят: -Имате вода,камъни и пясък... Пациентът: -Сега остана да получа и линия за строеж.
Ив
rhea
От мятането на коси снощи в Строежа сега ме боли яко врата и не мога да се оглеждам като пресичам. Винаги така става след строежа или след концерт.
Ив
rhea
Ами реших да изляза. Утре пак ще се куфее из Строежа. Въобще - щура програма от типа - празно няма.
svejo.net
svejo
Има ли хора, които ще ходят в строежа (студентски) тази вечер.
Weed
за добро утро ни прекъснаха тока влудява ме вече тва...писна ми тъпи строежи заради тях по няколко пъти дневно ни го спират ужасно е
Мишо
muiiio
Вън нещо писука, скърца, ръмжи и бръмчи. Иде ми да отида, да видя какво е това нещо и да му извия врата, стига да има такъв. Ааааааа! Писна ми от строежи!
Trinity
Да ама не. Тея от строежа до нас още в 8.00 решиха, че точно днес трябва да се правят на най-работливи :(
Ив
rhea
Сега ще хапна и хуквам навън. Планирли сме метълска вечер в Строежа. :)
CarreraGT
Строеж с разговорливи строители в съседство с детска площадка - идеален начин да се образова младото поколение.
svejo.net
svejo
@Po3u ще има ли строеж днес ;)
Лили
1211351188177190.jpg k0k0s4e
Хахаха, пък щях да ставам рано!Добре, че са майсторите на строежа отсреща, иначе щях още да спя :)
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата