blacksnoopy
Опааа, Brütal Legend в новия Humble Bundle
http://www.humblebundle.com/
Ducky
Поръчвам си го за рождения ден!
Bobdweller
Apple, ебал съм ви майката. Почвам да събирам пари за Walkman отново. Писна ми от тъпотии вече с "новия" iPod...
disappointed
На кака ви неделното отприщване, още са топли:
blacksnoopy
Thank you for uploading your OPML file. We will soon start importing your subscriptions. There are 14334 users in the import queue ahead of you.
http://theoldreader.com/
От доста отдавна не съм виждал пост с такава активност.
May 10 2013, 12:32 през mobi#edno23 #drama #lol
May 10 2013, 12:59Wow.
May 10 2013, 13:05Въй майна кво стана тука уа?
May 10 2013, 18:37лелеее, т'ва няколко дена не бях влизал и тука сте го превърнали на бойно поле бе
May 13 2013, 01:23