blacksnoopy
Днес ми пристигна и Канончето
God
ох , пак съм седнал на дистанционното на климатика .. ся копчето за сняг не бачка ... sorry .....
belushka20
Изгледах Once upon a time.. сега не мога да се приспивам с приказки :/
Snooby
Намерих си нов любим едитор Sublime Text 2. Даже си има и Vim Mode! ^_^
blacksnoopy
Супер добра игра за времето си
gogata2427
Ееемиии , какво да кажемм :д супер маце .
sickornot
Имах ужасен ден - никакъв късмет за нищо. Знам, че винаги може и по-зле, но ми е пак супер гадно и се чувствам все едно нищо н еможе да се промени и блаххх
viktorkoichew
Linkin park имат едни от най-хубавите текстове!