tedo92
най-обичам, когато намеря супер добрия албум в 2:30 през нощта ^_^
Chocolate
и после защо съм искала да си взема котка.
pacopetkov
Гледам супер идиотският филм по Нова, ще сънувам Чихуахуа!
likeachihuahua
аааа, домашен арест се завръща <3
bgdn
Бахти месеца дето идва - на 5-ти Мicrosoft+NOKIA ще имат събитие, 6-Amazon,12-Apple,18-Intel+Motorola; Win8 телефоните идват и таблетите също
aviatrix
дързост и красота в 6 минути.
joronedelchev
Хайде всички, които до вчера негодуваха срещу жегата, да започват да мрънкат колко лошо е времето днес.