Bobdweller
Свалям си Диктаторът и през това време отивам да си купя палачинки. То било хубаво човек да става рано. ^^
podmatrix
Някой някаква идея от какво може да се получава това на фотоапарата ми? Понеже не се вижда много тук ще дообясня, че прави снимките супер бледите и на черти
Bobdweller
Супер. Легнах си в 18, защото бях супер изморен от работа, с идеята да поспя не повече от 2 часа. И ето ме сега, 6 часа по-късно. :| Чувствам се "екстра".
Bobdweller
Благодаря ви, Vivacom, че ми пратихте известие, че не сте доставили смс, който пратих преди два дни, за да честитя рождения ден на една приятелка! Супер сте!
specter
Следват Kozza Mostra. А аз съм супер щастлив от преживяного, до тук.
disappointed
Дилема: 50 shades of grey. Да я чета или съзнанието ми ще стане още по-мръсно, добавяйки BDSM?
Супер е филма стига да го разбереш :-)
Aug 24 2012, 12:24 през mobiДаааа, защото е пълен със смисъл.
Aug 24 2012, 12:42Определено! :-P
Aug 24 2012, 15:04 през mobiФилма е пълен с randomness, честно казано!
Aug 24 2012, 17:37 през mobiвсъщност голяма част от майтапа е на политическа основа
Aug 24 2012, 18:17