coolpuppy
Глобиха ме най-сетне и мен в градския от 8 месеца насам за сефте. Пък и телефона си загубих, ама си го открих мааалко по-късно в един офис на еконт.
blacksnoopy
Тва Adobe Flash е най-смотаната технология. Във всеки browser видеата ми излизат без цветове и с артефакти....
ISIC
Ново намаление с ISIC! До - 20 % във Vision Express Супер оптика.
http://discounts.isic.bg/namaleniya/tarsene/Vision+Express
_Rainbow_
Е, супер. Единственото нещо, което разбрах със сигурност от форумите за отглеждане на бонзаи, е че моя ще умре...
rups
Е, и това трябваше да се случи някой ден.. но все пак супер жалко, че следващия седми сезон на Skins ще бъде финален за шоуто..
Sinbg
Перфектната жена е секси, забавна и грижовна. А кои са качествата, които отблъскват мъжете? Как да бъдеш супер жена? Научи със Sin.bg
http://sin.bg/perfektnata-jena-spored-majete
Bobdweller
Супер филм. Гледах го само заради Rainn Wilson, който играе Dwight в The Office. Очаквах да е забавен и лек. Той обаче е толкова повече. Супер откачен, но и як.
http://www.imdb.com/title/tt1512235/
dandelion
Eй супер яки 2 дни имах! Работих в цеха н компнията (принципно съм покупки- продажби на компютър и исках да видя как е в дейстяителност. Днес бях САМА на това:
AppleFan
Apple Тества 7.85-инчов iPad в Супер Секретна Купертино Лаборатория [Слух]
http://www.myapplebg.com/2012/04/apple-785-ipad.html
Разликата с обикновената сим карта е, че тази е по-малка.
Пълна тъпотия, но ей го на - телефона ми е безполезен без нея. Мислех да изрязвам, ама...
Apr 18 2012, 21:03...май ще отида утре да Виваком да си поръчам дубликат под формата на микро сим.
Apr 18 2012, 21:04Първо честито ! След това, какво е телефончето ?
Apr 18 2012, 22:12Хех, благодаря.
Sony Xperia S. ^^ Утре като го наглася ще му постна снимка най-вероятно. XD
Apr 18 2012, 22:22Оо супер ! Дано по-скоро го подкараш, както трябва !
Apr 18 2012, 23:30