blacksnoopy
Преебаха ми се слушалките и шефа ми подари едни Skull Candy (happy) (happy)
yuliyan
Затаковам npp, минавам на sublime.
alex95
Ъпдейтнах си iPhone-a до 4.2.1. Накрая. Всичко е супер, обаче обхвата падна много, 2-3 чертички на мтел, на 3.1.2 беше пълен винаги. Идеи?
podmatrix
Моята нова придобивка (sun) Dell UltraSharp U2412M
blacksnoopy
Много работа, но скоро ще пуснем супер продукт/услуга
xD idiot
Apr 27 2012, 18:26Където свършва видеото е трябвало да започна да снимам http://tinypic.com/player.php?v=2hmk6pu&s=6 Така имам няколко клипа с краката ми

Apr 27 2012, 18:36найс
Apr 27 2012, 19:04От къде и за колко си взе кецките?
Apr 28 2012, 12:07В Италия на разпродажба 27,5 евро
Apr 28 2012, 12:52